Rozchod sa začína dávno predtým, než nastane. To je dôležité si uvedomiť. A začína v jej hlave. Často následne pokračuje aj v jej vagíne. To už sa však teba netýka…

Tvoja frajerka a ty ste dospeli do bodu, kedy už aj sex je pre vás väčšinou akási rutina. Už príliš neexperimentujete, svoje si v posteli odbudnete, a o chvíľu už ona drichme a ty si pozeráš fejsbúk, alebo ideš niečo zhltnúť.

Pozerať filmy ťa už s ňou príliš nebaví, lebo počas filmu kváka, alebo ti vyčíta, že to stále prerušuješ, lebo si ideš napríklad na balkón zapáliť. Radšej už filmy pozeráš sám…

Nainštalovala si do mobilu Viber a stále jej chodia nejaké správy. Spočiatku to ignoruješ, je ti to jedno, no neskôr ťa to už začína otravovať.

Keď sa opýtaš, kto jej stále píše, dostaneš lakonickú odpoveď, že si s bývalými spolužiami z vyšky vytvorili skupinu, kde sa dohadujú na spoločnom stretnutí.

Zčasti je to pravda, ale iba zčasti. Vypisuje jej totiž iba jeden bývalý spolužiak… To ty však nevieš a preto to máš na háku.


Rozchod s úsmevom alebo Ako sa z nej neposrať (Doktor Magura radí, 1. časť)


Keď začínaš byť problémom ty…

Odrazu ti oznámi, že cez víkend ide na to stretnutie s bývalými spolužiakmi na chatu kdesi do hôr. (To je, samozrejme, ilustračný príklad. Variácií ako sa to môže udiať, je nespočetne veľa. Ale tomu, dúfam, rozumieš…).

Nevenuješ tomu pozornosť. OK, nech ide, budeš mať aspoň pokoj. To, či tam idú naozaj ako skupina bývalých spolužiakov, alebo iba ona s ním, to sa nikdy nedozvieš.

Po návrate z chaty sa ti prizná, že sa tam strašne ožrala, je však akási iná, odmeraná, zamyslená, začína ťa ignorovať. Je pravdepodobné, že si tam s ním prvý raz vrzla.

To ti však na nos vešať ešte nebude. Sama nevie, čo z toho bude, jedno ju však začína poriadne nahlodávať a štvať – si to ty!

Spraví z teba hnusáka

Hľadá na tebe chyby, skúma, zhromažďuje všetko, čo jej bude neskôr sedieť ako argument pre jej rozhodnutie poslať ťa do prdele.

Inak je oficiálne, naoko stále s tebou, spí s tebou (možno súčasne občas aj s ním), stále sa však nevie rozhodnúť. Váha.

Ty nič nevieš, netušíš, ale až neskôr – spätne, si uvedomíš, že jej správanie bolo naozaj akési divné. Akoby chcela retušovať svoje obhovnené svedomie.

Sťažuje sa na teba svojim kamarátkam, príbuzným. Zhŕňa dôvody na to, aby svoj plánovaný krok bol legitímny a opodstatnený.

Kamarátky ju v jej zámere, samozrejme, podporujú. Si hnusák, necitlivý hajzel, je prirodzené, že sa na teba musí vysrať.

Ona je spokojná, s tebou už však menej. Medzi vás prichádza chlad, cítiš to, ale stále neriešiš. Už teraz by si však mal byť opatrný.

Víťaz alebo porazený?

Jedno je isté: ak sa už rozhodla, že od teba odíde, svoje rozhodnutie nezmení. S tým nerátaj ani náhodou. To by musela v očiach svojich kamarátok vyzerať ako šibnutá, keď na teba toľko nabrízgala a teraz by sa rozhodla ostať s tebou.

Mali by ju za úplnú chuderu, ona už cúvnuť nemôže. Je len otázkou času, kedy popakuješ, kámo. Tak sa priprav. Nadišiel tvoj čas. Teraz to ešte môžeš zvrátiť, teraz sa môžeš ešte zachrániť. Neskôr už bude víťaziť len ona…

Dobre si rozmysli, čo teraz urobíš! Buď ostaneš a čoskoro budeš „odvalený“, zbaví sa ťa ako chrípky, alebo urobíš prvý krok ty. Skrátka jej oznám, že končíš. Že končíš s ňou a že všetko vieš. To ju dostane.

Bude sa pýtať, že čo vieš a podobne… Buď pevný, povedz, že vieš všetko a viac to rozoberať nebudeš. Je koniec. Ak bývate spolu, požiadaj ju, nech sa odsťahuje. Nie ty, ona nech sa popakuje! Pozoruj jej reakcie, buď pevný a silný.

Ak to dokážeš, si víťaz. Ak podľahneš jej lamentáciám a slzám, si v prdeli, kámo.

Ak to nezvládneš, si sračka a nadíde druhé štádium… O ňom sa tu dočítaš už čoskoro.

O autorovi

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný