Mofokiller zverejňujú naraz hneď 2 live videoklipy. Chalani v nových videách dokazujú, že ich hranie naživo baví a že to naživo vedia.

Navyše si potrpia na „tučný zvuk“. Za novinkou kapely stojí jej spevák a basgitarista Miro Beka. Ten nahrávku mixoval, mastroval a dokonca sa postaral o strih videa.

„V minulosti sme nahrávali v rôznych štúdiách a spolupracovali s rôznymi ľuďmi. Výsledok bol vždy akýsi kompromis. Nikdy sme neboli na 100% spokojní. Preto sme sa rozhodli, že si budeme veci robiť sami. Vlastne dnes to tak robí mnoho kapiel. Z výsledku sa veľmi tešíme,“ povedal Miro Beka.

Videá vznikli v priestoroch známych bratislavských skúšobní Bunker Music House a aj preto tento počin nesie názov Naživo z Bunker Music House. Nahrávka je akýmsi prierezom tvorby kapely.

SATANOVE RUKY pochádzajú z pol roka starého EP KULT. Absolútnou novinkou je HMOTA, ktorá napovedá o momentálnom hudobnom smerovaní kapely.

Časom pribudne ešte tretie video  AMNESTIA NA BLBOSŤ. Tú nájdeme na debutovom albume VÄZBY z roku 2015.

Matúš Cíger o texte skladby HMOTA: „Skladba je venovaná všetkým, čo trpia depresiami alebo úzkostnými stavmi a naučili sa s tým žiť, ale aj tým, čo ešte stále bojujú… S pár dobrými priateľmi je všetko lepšie.“


Zdroj: Prefer.sk

Foto: Mofokiller

O autorovi

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný